CZECH
TRANSLATION
SERVICE

O NÁS

Czech Translation Service (Český překladatelský servis) má pobočky v USA (městě New York).

Jsme společnost zajišťující profesionální služby v oblasti překladu z českého jazyka do anglického a z jazyka anglického do českého.

Naši překladatelé mají letité zkušenosti s překlady materiálů různorodé povahy a z mnoha oblastí činnosti.

V současnosti mezi naše běžné činnosti patří:

Služby

Nabízíme překlady z českého jazyka do anglického a z jazyka anglického do českého, nově také překlady ze slovenštiny do angličtiny a obráceně.

Podle Vašich požadavků zpracujeme překlad do britské nebo americké angličtiny.

Zajišťujeme překlady:

Uvedeným seznamem nejsme limitováni, jde pouze o příklady po nás často žádaných témat k překladu.

Překlady mohou být dodány jak v elektronické formě - email, MS Word, MS Powerpoint, HTML, po domluvě i jiných formátech v závislosti na Vašich preferencích, tak poštou či faxem. Všechny oficální překlady (překlady oficiálních dokumentů) jsou zasílány poštou, orazítkovány a podepsány.

objednat překlad / ocenit

Všechny dokumenty mohou být za příplatek zaslány expresní poštou.

Ceny

1 stránka - oficiální překlad 39$

Tyto ceny jsou orientanční a mohou se lišit, všechny dokumenty jsou hodnoceny individuálně v závislosti na povaze překládaného materiálu. Především ceny za překlady textů vyžadujících zvláštní pozornost jako např. lekařské zprávy mohou být vyšší přiměřeně k obtížnosti. Pro přesné ocenění nás prosím kontaktujte vyplněním formuláře na našich stránkách, emailem nebo text pošlete faxem spolu se žádostí na ocenění překladu na uvedené faxové číslo.

objednat překlad / ocenit

Platby za překlad přijímáme nejčastěji platebními kartami, systémem Paypal, bankovním převodem (pro ČR) nebo šekem (pro USA).

paypal visa mastercard americanexpress